Znakomici pisarze, także przedstawiciele świata nauki i filmu oraz około 30 najlepszych wydawnictw. Jutro i w sobotę ( 23 i 24 listopada) w Rzeszowie odbędą się Świąteczne Targi Książki.

W czasie piątkowych spotkań autorskich będzie można porozmawiać m.in. z Joanną Krzyżanek, Barbarą Kosmowską, Natalią Sońską, Magdaleną Skubisz i Anną Fryczkowską oraz laureatką Paszportu Polityki w kategorii Literatura za rok 2008 Sylwią Chutnik.

W drugim dniu na przykład: Olga Rudnicka, Zygmunt Miłoszewski oraz - coś dla kinomanów - czyli spotkanie pod hasłem „Drugie życie książki – adaptacje filmowe”, z udziałem scenarzystów, reżyserów i aktorów. Przyjadą też aktorka Joanna Brodzik oraz pisarz i scenarzysta Radosław Figura aby opowiedzieć jak potoczyły się po 10 latach losy słynnej serialowej Magdy M opisane w książce „Magda M, ciąg dalszy nastąpił”.

W czasie obu dni będzie można kupić książki z rabatami, nawet do 40%. Program wydarzenia można znaleźć na facebook-u www.facebook.com/swiatecznetargiksiazki, stronie: Centrum Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie - www.milleniumhall.pl, oraz na plakatach poniżej.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj