Prezydent Stalowej Woli chce inwestować w zdrowie mieszkańców
Fot. Wanda Piasek

"Komfort życia mieszkańców" to jeden z filarów programu wyborczego prezydenta Stalowej Woli, który ubiega się o reelekcję.

Lucjusz Nadbereżny zwraca uwagę, że w szeroko rozumianej infrastrukturze służącej ludziom ważną rolę odgrywają miejsca do wypoczynku i rekreacji. W jego przekonaniu takiej strefy w mieście nie może zabraknąć dla osób starszych, o które trzeba się zatroszczyć szczególnie.

Dlatego w planach inwestycyjnych Nadbereżnego jest m.in. wybudowanie Centrum Aktywizacji Seniora.

Z myślą o wszystkich grupach wiekowych mieszkańców prezydent Stalowej Woli planuje modernizację odkrytych pływalni na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W miejscu niecek z 1964 roku mają powstać: brodzik dla dzieci i basen rekreacyjny z nowoczesnymi urządzeniami oraz basen sportowy.

W infrastrukturze Ośrodka Nadbereżny zapowiada też wybudowanie dużego lodowiska na każdą porę roku i ścieżki do jazdy na łyżwach.

Program Lucjusza Nadbereżnego obejmuje ponadto poszerzony zakres wykorzystania terenów rekreacyjnych nad Sanem, a także kontynuację rozpoczętych już projektów, m.in. Parku Jordanowskiego i Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • 24 Sty, 2021
  MDK w Stalowej Woli do remontu
  MDK w Stalowej Woli do remontu
  Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli przejdzie gruntowny remont. Magistrat ogłosił przetarg, który wyłoni wykonawcę prac. Zakres inwestycji jest bardzo...
 • 22 Sty, 2021
  Śmiertelne pobicie kobiety w Zdziechowicach
  Śmiertelne pobicie kobiety w Zdziechowicach
  Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie dwóch mężczyzn podejrzanych w sprawie śmiertelnego pobicia 66-letniej kobiety....
 • 21 Sty, 2021
  Oszukiwał seniorki metodą "na policjanta"
  Oszukiwał seniorki metodą "na policjanta"
  18-letni mieszkaniec Stalowej Woli podejrzany o popełnienie oszustw metodą „na policjanta”. W październiku ubiegłego roku mężczyzna odebrał od trzech mieszkanek...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj