Już dzisiaj Koncert Pamięci Rafała Potockiego. W rzeszowskim Teatrze Maska wystąpią: Kapela Ze Wsi Warszawa i Woody Sez.

Kapela Ze Wsi Warszawa, to prawdopodobnie najważniejszy zespół polskiej muzyki folkowej, koncertujący od 20 lat po całym świecie. Grupa ma na koncie wiele prestiżowych nagród. Dzisiejszy koncert zespół oprze na materiale ze swojej ostatnie płyty, nagrodzonej Fryderykiem – „Re:Akcji Mazowieckiej”.

Woody Sez, to zespół ze Stanów Zjednoczonych, który tworzą muzycy z Nowego Jorku, skupieni wokół Brodwayu. Tematem przewodnim ich koncertów jest Woodie Guthrie – legendarny amerykański pieśniarz, folkowy.

Zdaniem Macieja Szajkowskiego, lidera Kapeli Ze Wsi Warszawa, dzisiejszy koncert będzie miał dwóch bohaterów: Rafała Potockiego i Woody Guthriego.

Do Teatru Maska w Rzeszowie zapraszamy już o godzinie 18:00 na otwarte spotkanie z Zespołem Kapela Ze Wsi Warszawa. Sam koncert rozpocznie się o  19:00. Całość zostanie zarejestrowana przez naszą rozgłośnię i odtworzona na antenie radiowej. O szczegółach będziemy informować.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj