Urodzony w Lubaczowie w 1971 roku.

Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Ukończył Wydział Malarstwa pod kierunkiem Zbigniewa Grzybowskiego. (1997)

Od 20 lat pracuje z osobami niepełnosprawnymi oraz upośledzonymi umysłowo jako terapeuta zajęciowy w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Rzeszowie.

„Jestem kimkolwiek myślicie, że jestem.
Nie robi mi to żadnej różnicy.”

Drukpa Kunley

(1455 - 1529) - Buddyjski jogin i poeta.

Oceń ten artykuł
(20 głosów)
Czytany 558 razy

3 komentarzy

  • Observator Observator 13 Lis, 2018

    Przyroda, natura i uspokojenie. Dziękuję Panu Pawłowi za wykonane dzieła a PR Rzeszów za ich prezentację. Uznanie i podziękowanie autorowi za poświenie się tak długoletniej pracy terapeutycznej. Brawo.

  • A.R. A.R. 28 Wrz, 2018

    "ale ... jeśli ktoś będzie umiał się zatrzymać choć na chwilę , jeśli moje pracę sprawią że możesz sie zatrzymać choć na chwilę w oparach pędzacego świata pokolenia kciuka - i jeśli na ten jeden moment poczujesz melodię w sercu czy gdziekolwiek myślisz że je masz - to o to mi chodziło.." Żadne uwagi nie pomogą w wyjaśnieniu moich obrazów. Zrozumienie ich musi wywodzić się ze skonsumowanego doświadczenia, jakie zachodzi między obrazem i widzem. Podziw dla sztuki polega na zaślubinach umysłów. Zarówno w przypadku sztuki, jak i ślubu, nieskonsumowanie związku jest podstawą do jego anulowania.." /Paweł Meder: "INTRO / CALMNESS" (fragment)/

  • Janek Niemaszek Janek Niemaszek 23 Wrz, 2018

    Bożesz ty mój... Jaki spokój może być w ciszy.../ M. Ehrman/ . Podziwiam i gratuluję. JN.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj