Uwaga kierowcy. W ten weekend będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego drogi na terenie gminy Korczyna w miejscowościach Korczyna, Czarnorzeki i Węglówka. To w związku z Górskim Wyścigiem ” Prządki 2018”. Wyścig odbywa się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. utrudnienia dotyczą soboty i niedzieli w godz. od 7.00 do 20.00 . Dokładne odcinki zamkniętych dróg i proponowane objazdy można znaleźć na policyjnej i naszej stronie internetowej.

\

Drogi zamknięte:
W 991 < Lutcza – Krosno > na odcinku Korczyna Rynek – Czarnorzeki – Węglówka skrzyżowanie,
DP 1962R < Krosno – „Głębokie” – Czarnorzeki – Jasienica Rosielna > na odcinku od kościoła w Czarnorzekach do skrzyżowania z droga wojewódzką Nr 991,
DP 1966R < Korczyna – Jabłonica > na odcinku Korczyna od ronda do skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 991.

Zorganizowane i zalecane objazdy drogi wojewódzkiej nr 991 <Lutcza – Krosno>:
z Krosna do Rzeszowa. Początek objazdu w Krośnie na skrzyżowaniu ulicy Korczyńskiej z ul. Stapińskiego. Następnie ul. Stapińskiego, Wisze do Krościenka Wyżnego i dalej do drogi nr 9 w kierunku Rzeszowa.
z Rzeszowa do Krosna. Początek objazdu w miejscowości Lutcza, skrzyżowanie drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką nr 991. Dojazd drogą krajową nr 9 do miejscowości Iskrzynia, następnie drogą powiatową nr 1973R do Krosna.
z Węglówki do Krosna przez Wysoką Strzyżowską. Początek objazdu w miejscowości Węglówka przy Kościele drogą powiatową przez wieś do drogi wojewódzkiej, następnie drogą wojewódzką 990 do Krosna.

Objazdy zostały oznakowane tablicami:

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj