Nadbereżny przedstawia program dla Stalowej Woli
Fot. W.Piasek

Rozwój,przyszłość i komfort życia to główne priorytety Lucjusza Nadbereżnego (PiS) , który ponownie będzie się ubiegać o urząd prezydenta Stalowej Woli.

Pierwszy filar jego programu dotyczy tworzenia dobrych warunków dla biznesu i pobudzania aktywności gospodarczej, włącznie z planami poszerzenia stalowowolskiej strefy przemysłowej.

Pod hasłem "Przyszłość" Nadbereżny deklaruje nowe miejsca w żłobkach i przedszkolach, bezpieczne i nowoczesne warunki dla oświaty oraz budowę nowego osiedla dla młodych stalowowolan.

Ostatni z priorytetów Lucjusza Nadbereżnego obejmuje zapewnienie mieszkańcom dobrych miejsc do rekreacji, sportu i wypoczynku ale także poprawę jakości powietrza na osiedlach.

 

Prezydent Stalowej Woli podkreśla, że wszystkie przedsięwzięcia minionych 4 lat na terenie miasta możliwe były do przeprowadzenia dzięki zaangażowaniu jego współpracowników i poparciu radnych. Lucjusz Nadbereżny poinformował też, ze ubiegając się o reelekcję chce wziąć odpowiedzialność za sytuację finansową miasta i inwestycje zrealizowane w bieżącej kadencji.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj