Obalają stereotypy i walczą z uprzedzeniami - to przedsiębiorstwa, instytucje, fundacje, uczelnie oraz osoby prywatne, które zatrudniają osoby niepełnosprawne i działają na ich rzecz. Najlepsi z 4 województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i małopolskiego zostaną dziś nagrodzeni.

Gala Finałowa regionalnego etapu XIII edycji Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie Lodołamacze odbędzie się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie (początek o godzinie 13).

Statuetki wręczone zostaną w 6 kategoriach: zatrudnienie chronione, otwarty rynek pracy, instytucja, zdrowa firma, przyjazna przestrzeń oraz dziennikarz bez barier. Zwycięzcy konkursu regionalnego zostaną nominowani do edycji ogólnopolskiej.

Finał odbędzie się 27 września w Zamku Królewskim w Warszawie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 21 Sty, 2019
  Spór o szefa sejmikowej Komisji Rewizyjnej trwa
  Spór o szefa sejmikowej Komisji Rewizyjnej trwa
  Przewodniczący podkarpackiej Platformy Obywatelskiej poseł Zdzisław Gawlik zapowiedział,że klub Koalicji Obywatelskiej będzie nadal zgłaszał Andrzeja Szlęzaka na szefa sejmikowej Komisji...
 • 21 Sty, 2019
  W Rzeszowie lekcje o mowie nienawiści.
  W Rzeszowie lekcje o mowie nienawiści.
  W rzeszowskim Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 9 nauczyciele prowadzą z uczniami zajęcia o mowie nienawiści. Takie lekcje mają...
 • 21 Sty, 2019
  Ponad 150 wystawców na targach ślubnych
  Ponad 150 wystawców na targach ślubnych
  Czy da się zorganizować całe wesele w jeden weekend? Odpowiedź na to pytanie 19 i 20 stycznia poznały przyszłe pary...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj