Od jutra nowy rozkład jazdy pociągów
fot. Archiwum Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego

Więcej pociągów będzie jeździć na południu Podkarpacia. Jutro wchodzi w życie korekta kolejowego rozkładu jazdy. Na wniosek samorządu województwa o 12 par pociągów zwiększono ofertę dla podróżnych na liniach  Rzeszów-Jasło, Jasło-Sanok-Zagórz, Sanok-Zagórz-Komańcza.

Ponadto na linii 71 trasa trzech pociągów w relacji Rzeszów – Stalowa Wola Południe zostanie wydłużona do stacji Sandomierz. Na linii nr 68 w dni robocze będą kursowały cztery nowe pociągi POLREGIO na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Rudnik nad Sanem. Z powodu prac torowych od 3 do 20 września wprowadzona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Przeworsk – Grodzisko Dolne dla wszystkich pociągów w relacji Przeworsk – Stalowa Wola Rozwadów. Podobnie jest na odcinku Zaklików – Kraśnik w zamian za pociągi relacji Rzeszów – Lublin i Stalowa Wola – Lublin.

W niedzielę w swój ostatni w tym roku kurs wyruszy wakacyjny „Wojak Szwejk” z Rzeszowa do Medzilaborzec na Słowacji oraz pociąg do Zamościa.  30 września na trasę wraca weekendowy pociąg „Bieszczadzki Żaczek” do Komańczy, oraz weekendowe połączenie z Rzeszowa do Gorlic.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj