Czas na podsumowanie 28. edycji Radia Biwak - letniej audycji Polskiego Radia Rzeszów. Od 25 czerwca przez całe wakacje zrealizowaliśmy w sumie 60 przedpołudniowych programów. Połowa emitowana była z naszej biwakowej altanki przy ul. Zamkowej 1 w Rzeszowie, połowa z "terenu", z miejsc w których nas nigdy wcześniej nie było, a także z tych, do których bardzo lubimy wracać.

Przemierzyliśmy nasze województwo wzdłuż i wszerz, byliśmy m.in. w Zarzeczu, Pilźnie, Wysocku, Bolestraszycach, Gorajcu, Dołżycy, Polańczyku, Majdanie i Przysłupiu koło Cisnej, nad Jeziorem Tarnobrzeskim, Mielcu, Radymnie, Myczkowcach, Zagórzu i w Krośnie. Spotkaliśmy niezwykłych pasjonatów, kolekcjonerów, miłośników historii i tradycji swoich małych ojczyzn. Wszędzie gdzie się pojawialiśmy kosztowaliśmy lokalnych potraw, przyrządzaliśmy je również w naszej altance, było również egzotycznie: m.in. po indyjsku i meksykańsku. A to wszystko pod hasłem Smaki Biwaka.

Tegoroczne Radio Biwak podsumujemy podczas Wielkiego Finału w Sanoku. Z tamtejszego Rynku poprowadzimy dwie ostatnie audycje, a na terenach zielonych przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji do niedzieli odbędą się koncerty, wśród gwiazd są m.in. Tulia, Natalia Kukulska i Sylwia Grzeszczak.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj