Sanok OdNowa hasłem KWW Demokraci Ziemi Sanockiej
fot. archiwum

Komitet Wyborczy Wyborców Demokraci Ziemi Sanockiej ogłosił swoje hasło w wyborach samorządowych. Brzmi ono Sanok OdNowa, bo jak mówi kandydat na burmistrza tego miasta Jakub Osika wynika ono z tego, że znowu wiele rzeczy trzeba zrobić w Sanoku "od nowa". Czyli pobudzić w ludziach myślenie i poczucie, że to mieszkańcy decydują o kierunkach rozwoju miasta.

Jego zdaniem nadszedł czas na powstrzymanie marazmu gospodarczo-społecznego, "niczego nie chce burzyć: ale odnowić to co dobre". Jak zapowiada - skupi się na czasie przyszłym i teraźniejszym, a nie przeszłym i hasło wyborcze ma taki kierunek obrazować.

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej na sanockim rynku komitet przedstawił - główne tezy programu wyborczego i problemy miasta, wokół których budowany jest ten program.

Należą do nich między innymi ucieczka młodych mieszkańców z Sanoka i starzenie się miasta. Kolejne to trudności ze znalezieniem pracy odpowiedniej do wykształcenia i kwalifikacji. Kandydat na burmistrza z KWW Demokraci Ziemi Sanockiej w liście otwartym zaprosił kandydata na burmistrza Tadeusza Pióro do debaty publicznej.Oficjalny adres komitetu to www.demokracisanok.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj