Po dopalaczach zmarł 18-latek. 63-latka podejrzana o handel
fot. archiwum

Sąd Rejonowy w Rzeszowie aresztował na trzy miesiące 63-letnią Martę L. podejrzaną o handel dopalaczami. Podczas przeszukania policjanci w jej mieszkaniu znaleźli znaczne ilości substancji odurzających, które jak ustalono w wyniku badań okazały się trującymi dopalaczami o nazwie „Alfa”. Kobieta ma związek ze śmiercią 18-letniego Marcina A.

Jak ustalono w toku postępowania, 30 lipca nastolatek zakupił za pośrednictwem swojej koleżanki od Marty L. środek odurzający. Po jego zażyciu został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Niema jeszcze wyników sekcji zwłok zmarłego. Trwają intensywne czynności mające na celu ustalenie osób uczestniczących w dystrybucji trujących dopalaczy, sprzedawanych często jako popularne narkotyki.

Postępowanie w sprawie sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób poprzez wprowadzenie do obrotu substancji szkodliwych dla zdrowia w postaci tzw. dopalaczy oraz nieumyślnego spowodowania śmierci Marcina A. nadzoruje Prokuratura Rejonowa dla miast Rzeszów.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj