Usterka Dreamlinera - lot do Newark odwołany
fot. archiwum

240 osób nie mogło dziś odlecieć z lotniska w Jasionce lotem rejsowym do Newark. Samolot, który miał o 13:00 wystartować za ocean z powodu usterki nie przyleciał ze Stanów Zjednoczonych. Dreamliner wcześniej poleciał tam z Warszawy.

Jak informuje rzecznik portu w Jasionce Marcin Kołacz część pasażerów została już wcześniej poinformowana przez przewoźnika o odwołaniu lotu i nie przyjechała na lotnisko. Ci którzy są na lotnisku korzystają z ofert LOT-u przebukowania biletów na inne terminy i inne lotniska. Grupa pasażerów pojedzie autobusem do Krakowa, skąd odleci do Ameryki. Pozostali korzystają z hoteli i czekają na informację o możliwości podróży.

Bezpośrednie połączenie lotnicze Rzeszowa ze Stanami Zjednoczonymi zostało wznowione w kwietniu tego roku po dziesięcioletniej przerwie.

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Artykuły powiązane

 • 24 Cze, 2019
  Mieszkania dobrą inwestycją
  Mieszkania dobrą inwestycją
  Nawet trzykrotnie wzrosły ceny mieszkań w Rzeszowie od chwili wejścia Polski do Unii Europejskiej. Znacznie przybyło też  lokali oddawanych do...
 • 24 Cze, 2019
  Debatowali o etyce w biznesie
  Debatowali o etyce w biznesie
  Około 60 przedsiębiorców dyskutowało w Rzeszowie o stosowaniu etyki chrześcijańskiej w biznesie. Pomysłodawca konferencji pod hasłem  "Myśl na większą skalę" Dariusz...
 • 24 Cze, 2019
  Europejski Stadion Kultury spełnił swoje założenia
  Europejski Stadion Kultury spełnił swoje założenia
  Wczoraj w nocy zakończyła się 9. edycja Wschodu Kultury – Europejskiego Stadionu Kultury w Rzeszowie. Najważniejszym wydarzeniem festiwalu był Koncert...

2 komentarzy

 • dream 05 Lip, 2018

  To jest prawdziwa wtopa Boeinga. Mają problemy z silnikami w tych" cudach techniki". Szykuje się akcja serwisowa wymiany silników.

 • Inka 27 Cze, 2018

  A z Newarku do Rzeszowa lot o 7pm tez nie poleciał...na lotnisku podróżujący się dowiedzieli PO już odprawie i nie było już nikogo kto moglby przełożyć im podróż...ok 300 osó albo spać na lotnisku z dzieć jechać późno w nocy do porazka LOTu...tu nie chodzi o usterki techniczne.
  * komentarz zawiera niedozwoloną treść

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj