Pierwszy Dzień Dino Top Festival za nami!
Fot. M.Maśniak

W Sędziszowie Małopolskim rozpoczął się Dino Top Festival. To już druga edycja tej m.in. promującej młode talenty imprezy. Organizatorem przedsięwzięcia jest Polskie Radio Rzeszów wspólnie z miastem Sędziszów i Telewizją Polską.

Od godziny 19:00 na sędziszowskim Rynku młodzi artyści rywalizowali w konkursie na najlepsze wykonanie piosenek Zbigniewa Wodeckiego. Zwycięzcami zostali Kamil Kiliam, Małgorzata Oleszko i Oliwia Skóra, które konkretnie miejsca na podium zajęli wygrani dowiemy się jutro. Jury przyznało także dwa wyróżnienia, otrzymali je Paulina Bembenek i Marcin Ogrodnik. Ci artyści wezmą udział w audycji Radia Rzeszów - "W dobrym tonie". Opowiedzą o swoich pasjach i zawodowych planach.

Dzisiejszy dzień zakończył koncert Beaty Lerach, wcześniej na scenie wystąpił zespół Gang Olsena. 

Jutro na stadionie miejskim koncert laureatów dzisiejszego konkursu, oraz występy Małgorzaty Ostrowskiej oraz Sebastiana Riedla z grupą Cree. (TRANSMISJA  OD GODZ. 19:00) 

Na zakończenie festiwalu w niedzielę odbędzie się koncert pieśni patriotycznych "Panny Wyklęte, Panny Sprawiedliwe" Maleo Reggae Rockers i Mariki  a także występ grupy Fabryka (TRANSMISJA  OD GODZ. 18:00)

Szczegóły festiwalu dostępne są na stronie www.dinotopfestival.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj