R. Choma: Należy dać szansę innym
fot. archiwum

Zdaniem prezydenta Przemyśla Roberta Chomy - miasto bardzo zmieniło się w ciągu 16 lat jego rządów.

Choć zadłużenie Przemyśla wynosi 164 miliony złotych, to pieniądze te nie zostały przejedzone, dodaje nasz gość. Dług jest wynikiem prowadzonych inwestycji w mieście. Projekty były realizowane nawet z 85% dofinansowaniem z Unii Europejskiej, nie mniej te duże - takie jak budowa obwodnicy, uzbrojenie strefy ekonomicznej, rewitalizacja budynków, czy wyciąganie edukacji z zapaści odbywało się dzięki kredytom - podkreślił włodarz Przemyśla.

Gość Radia Rzeszów najbardziej zadowolony jest ze swojego pierwszego pomysłu - budowy wyciągu narciarskiego w Przemyślu, który cieszy się dużym zainteresowaniem i jak twierdzi Robert Choma - zmienił sposób spędzania wolnego czasu mieszkańców.

Minusem czterech kadencji rządów jest fakt, iż nie udało się ściągnąć dużych inwestorów do miasta - przyznaje Prezydent Przemyśla Robert Choma. Swoją rezygnację ze startu w najbliższych wyborach samorządowych skomentował - słowami - "Należy dać szansę innym". Jak podkreślił na naszej antenie - nie spocznie na laurach i zamierza kandydować w wyborach na radnego miejskiego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj