Vlogerzy promują Podkarpacie
Zrzut ekranu zamieszczonego filmu.

Ruszyła kampania promująca podkarpacką turystykę – PODKARPACKIE ODKRYWAM. Naturalnie! - skierowana głównie do ludzi modych.

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna do współpracy zaprosiła videoblogerów, którzy na swoich kanałach YouTub zamieszczą filmy z podróży po Podkarpaciu. Z kolei na Facebooku, Instagramie i blogach powstanie w sumie kilkadziesiąt wpisów vlogerów.

Pierwszy z 9. filmów jest już w sieci. Podróżnik Karol Werner twórca kanału "Kołem się Toczy" promuje dwa szlaki rowerowe w województwie podkarpackim – Forteczną Trasę Rowerową wokół Przemyśla oraz podkarpacki, roztoczański odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego – Green Velo, a przy okazji inne atrakcje turystyczne tego obszaru. Youtuber przemierzył Podkarpackie od Przemyśla po Gorajec i Horyniec – Zdrój.

Kolejne filmy zrealizują twórcy kanałów Gdzie Bądź i Architecture is a good idea. Akcji promocyjnej towarzyszą konkursy na profilu facebookowym PROT @podkarpackie.travel, w których nagrodami są m.in. wycieczki po województwie podkarpackim.

 

Tajemnicze FORTY wokoło Przemyśla i inne świetne miejsca w Podkarpackiem - VLOG - Kołem Się Toczy

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj