Podkarpaccy politycy o propozycji prezesa PiS
Fot. Archiwum

Podkarpaccy politycy z opozycji są zbulwersowani zapowiedzią Jarosława Kaczyńskiego, dotyczącą 20-procentowej obniżki pensji samorządowcom.

Poseł Krystyna Skowrońska z Platformy Obywatelskiej twierdzi, że to właśnie na poziomie samorządowym widać troskę o publiczne pieniądze.

Poseł Wojciech Bakun z Kukiz'15 mówi, że jako poseł zgadza się na obniżenie swojego wynagrodzenia, ale nie powinno to dotyczyć samorządowców.

Poseł Mieczysław Kasprzak, szef podkarpackich ludowców zapowiada, że PSL złoży projekt ustawy o obniżeniu pensji parlamentarzystom do wysokości przeciętnego wynagrodzenia.

Z kolei poseł Krystyna Wróblewska z Prawa i Sprawiedliwości ocenia, że decyzja prezesa Kaczyńskiego to dobre rozwiązanie.

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • 19 Maj, 2020
  Ogniwo wodorowe
  Ogniwo wodorowe
  Czy wodór to paliwo przyszłości? Takie pytanie zadają sobie naukowcy i pracują nad udoskonaleniem wodorowego ogniwa paliwowego - wpisującego się...
 • 26 Maj, 2020
  Koła Gospodyń Wiejskich działają w czasie epidemii
  Koła Gospodyń Wiejskich działają w czasie epidemii
  Szycie maseczek dla seniorów i pomoc potrzebującym - to zajęcia, jakim w czasie pandemii poświęciły się niektóre Koła Gospodyń Wiejskich...
 • 26 Maj, 2020
  W Rzeszowie powstanie studium zagospodarowania miasta
  W Rzeszowie powstanie studium zagospodarowania miasta
  Rzeszowscy radni zdecydowali jednogłośnie o rozpoczęciu prac związanych z przygotowaniem studium zagospodarowania miasta. Ostatni raz taki dokument został przygotowany w...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj