Bezpłatne badania okulistyczne w Przemyślu
Źródło: pixabay.com

Bezpłatne badania przesiewowe w kierunku diagnostyki i leczenia zaćmy w Przemyślu. Konsultacje prowadzić będą lekarze Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio. Badania odbędą się w godzinach od godz. 9.00-13.30 w najbliższa sobotę w poradni okulistycznej szpitala.

Mogą z nich skorzystać osoby powyżej 40 roku życia, u których doszło do pogorszenia widzenia. Badaniem szczególnie powinni być objęci pacjenci chorzy na cukrzycę, długotrwale leczeni sterydami oraz pacjenci, u których zaćma występuje rodzinnie.

Z konsultacji może skorzystać sto osób dlatego wcześniej należy się zarejestrować. Zapisy będą przyjmowane telefonicznie od wtorku do czwartku.

Badanie będzie polegać na określeniu ostrości widzenia oczu, pomiarze ciśnienia wewnątrzgałkowego, rozszerzeniu źrenic i badaniu w lampie szczelinowej. Po zakończeniu badania okulistycznego wszyscy pacjenci zostaną objęci okresowym badaniem kontrolnym w Przyszpitalnej Poradni Okulistycznej.

Zapisy w dziale Rozwoju, Promocji i Komunikacji Społecznej pod numerem telefonu 16 677 50 41 od 3 do 6 kwietnia w godz. od 9.00-11.00.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj