Nowy przyjmujący w Asseco Resovii
fot. archiwum

Siatkarska Asseco Resovia pozyskała piątego, nowego przyjmującego. Tę informację przekazał na konferencji prasowej prezes klubu Bartosz Górski. W obliczu prawdopodobnego odejścia do Chin mającego ważny kontrakt z klubem Kanadyjczyka Johna Perrina klub podpisał roczną umowę z nowym graczem. Jednak jego nazwiska nie ujawniono.

Według nieoficjalnych doniesień ma nim być reprezentant Finlandii. Prezes Górski poinformował jedyni, że nowy zawodnik gra aktualnie na ME i po zakończeniu zmagań klub ujawni jego personalia. Nie jest to zatem ani Serb Cupković ani też Ukrainiec Kutsmus, o których wcześniej spekulowano w mediach.

W konferencji na której przedłużono umowę o kolejny sezon pomiędzy klubem, a Galerią Rzeszów - jednym z kluczowych sponsorów drużyny - uczestniczył sztab szkoleniowy oraz zawodnicy. Jeszcze w tym tygodniu do zespołu dołączy Dominik Depowski - ten przyjmujący ostatnio grał w reprezentacji na MS do lat 23 w Kairze. Na tej pozycji ważne umowy mają jeszcze Thibau Rossard i Aleksander Śliwka.

W piątek Asseco Resovia zagra pierwszy sparing z drużyną Viretu Zawiercie.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 502 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj