Grały zespoły tenisa stołowego
Fot. archiwum

Zawodniczki KTS-u Enea Siarkopol Tarnobrzeg pozostają wciąż niepokonane w Superlidze. Dziś po pojedynku, który trwał 2 godziny i 50 minut zwyciężyły na wyjeździe z SKTS Sochaczew 3:2. W tym meczu gospodynie prowadziły już 2:1, ale dwa ostatnie pojedynki wygrane przez Han Ying 3:0 i Elizabetę Samarę 3:2 dały zwycięstwo mistrzyniom Polski. W niedzielę o 16 tarnobrzeżanki czeka kolejny ligowy mecz, a przeciwnikiem we własnej hali będzie AZS Częstochowa.

W Superlidze tenisistów stołowych Sokołów S. A Jarosław wygrał na wyjeździe z drużyną Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz 3:2. Tu o zwycięstwie decydował także piąty pojedynek. W grze podwójnej para Kou Lei i Paweł Chmiel pokonała rywali 2:0.

U siebie walczyli zaś tenisiści Fibrain AZS Politechniki Rzeszowskiej z Palmiarnią Zielona Góra. I w tym meczu także trzeba było stoczyć aż pięć pojedynków. W tym decydującym rzeszowski debel Tomasz Lewandowski-Bartosz Such przegrał z parą Piotr Chłodnicki-Łukasz Wachowiak 1:2 i w całym meczu zwyciężyli goście 3:2. W tabeli Superligi drużyna z Rzeszowa jest 9, a Sokołów S.A. zajmuje 8 miejsce. W niedzielę w Jarosławiu te dwie drużyny zmierzą się w derbowym pojedynku. Początek o godzinie 15:45.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj