Dominik Marczuk, Kacper Masny i Dawid Olejarka przeszli testy medyczne w Stali Rzeszów i wkrótce podpiszą umowy z klubem.16-letni obrońca Marczuk ostatnio grał w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska. Wystąpił w 17 meczach. 18-letni obrońca Masny był w kadrze rezerw Zagłębia Lubin, ale nie zagrał w żadnym spotkaniu III ligi, a 18-letni pomocnik Olejarka w barwach Wólczanki Wólki Pełkińskiej rozegrał 18 spotkań w III lidze i zdobył dwie bramki.

Artur Pląskowski został nowym zawodnikiem Chojniczanki Chojnice. 26-letni napastnik związał się z klubem umową obowiązującą do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. Pląskowski ostatnio występował w Stali Rzeszów. W poprzednim sezonie II ligi zagrał w 32 spotkaniach i strzelił dziewięć goli.

Bramkarz Dawid Pietrzkiewicz odszedł ze Stali Stalowa Wola. Umowa zawodnika, która obowiązywała jeszcze przez rok, została rozwiązana z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Za pośrednictwem strony internetowej, klub podziękował zawodnikowi i życzył  sukcesów w dalszej karierze sportowej. Dawid Pietrzkiewicz rozegrał 14. spotkań w barwach "Stalówki" na poziomie II ligi. 32-latek w sześciu z nich zachowywał czyste konto.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj