9 wymagających, odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 133 kilometrów, w tym  strome  i kręte drogi Pogórza Karpackiego. Będą na nich rywalizować kierowcy - uczestnicy MARMA 29. Rajdu Rzeszowskiego. Potrwa on do soboty. 

Zawody odbędą się na drogach  Rzeszowa, powiatu rzeszowskiego, strzyżowskiego i ropczycko-sędziszowskiego. Niektóre drogi i ulice zostaną na czas imprezy wyłączone z ruchu.  

Ceremonia startu rajdu dziś o 20 na rzeszowskim rynku. W związku z tym, w godz. 17-22, zamknięty będzie fragment ulicy Mickiewicza, od skrzyżowania z ulicą Berka Joselewicza do Rynku. Jutro kierowcy rozpoczną zmagania już o 8 rano. Na początku odcinek testowy w okolicach Niechobrza a potem odcinki specjalne.

Dokładne trasy przejazdów można znaleźć na stronie imprezy www.rajd.rzeszow.pl.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

1 komentarz

  • Ziemia do pasożytów dla niepoznaki zwanych włodarzami Rzeszowa 06 Sie, 2020

    Jasne ludzie będą się kisić w korkach po pracy i w mieszkaniach w weekend bo banda skurwysynów w krótkich spodenkach za pozwoleniem pasożytów z urzędu miasta, których utrzymujemy z podatków - postanowiła, niszcząc drogi zbudowane z podatków, pobawić się resorakami w środku miasta. Skurwysyństwo najwyższych lotów.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj