Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa zmusiły klub Asseco Resovia do ograniczenia liczby kibiców i anulowania prawa do miejsc zajmowanych w poprzednich latach. Ogłoszono, że pierwszy etap rezerwacji karnetów na nowy sezon  przeznaczony będzie wyłącznie dla posiadaczy karnetów z poprzedniego sezonu, Sprzedaż rozpocznie się 18 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia. W tym etapie można zakupić karnet na dowolne dostępne miejsce – obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Drugi etap rezerwacji dla wszystkich kibiców rozpocznie się 1 września, a zakończy  5 dni później . Pozostałe miejsca zostaną przeznaczone do sprzedaży biletowej.

Rezerwacji karnetów można dokonywać wyłącznie drogą elektroniczną poprzez system rezerwacyjny pod adresem https://bilety.assecoresovia.pl

Z uwagi na obostrzenia sanitarne na Hali Podpromie dostępnych będzie jedynie 2137 miejsc. W minionym sezonie sprzedano ponad 3000 karnetów – w konsekwencji może okazać się, że nie wszyscy kibice będą mogli kupić karnet na sezon 2020/2021.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj