Siatkarki Developresu przygotowują się do sezonu
fot. B. Wisz

Siatkarki Developresu Sky Res Rzeszów rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. Inauguracyjny, dwu i półgodzinny trening wicemistrzynie Polski odbyły w hali sportowej jednej z uczelni w podrzeszowskiej Kielnarowej . Ta lokalizacja będzie dla nich docelowa co najmniej przez najbliższe dwa tygodnie z uwagi na to, że w hali Podpromie trwają przygotowania do wymiany oświetlenia. O inauguracyjnych zajęciach mówi środkowa bloku rzeszowskiej drużyny Gabriela Polańska :

Dziś zarząd klubu zdecydował o przystąpieniu drużyny do rozgrywek elitarnej Ligi Mistrzyń . Znany jest już wstępny plan sparingów ; o czym informuje wiceprezes klubu Marek Pieniążek :

W pierwszych zajęciach rzeszowskiej drużyny siatkarek uczestniczyło 12 zawodniczek – brakowało jedynie środkowej bloku Anny Stencel, która obecnie przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej i przygotowuje się do meczów ze Szwajcarią. Pod okiem Stefana Antigi trenowały m.in. nowo pozyskane zawodniczki zagraniczne; atakująca , kanadyjka Kiera Van Ryk, oraz przyjmujące reprezentantka Szwecji Alexsandra Lazić i francuska kadrowiczka Juliette Fidon-Lebleu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj