Wraca MARMA 29. Rajd Rzeszowski
fot. archiwum

W sierpniu wystartują rajdowe samochodowe mistrzostwa Polski. Pierwszą imprezą tegorocznego cyklu będzie MARMA 29. Rajd Rzeszowski liczący ponad 430 kilometrów.

We czwartek 6 sierpnia zaplanowano ceremonię startu na rzeszowskim Rynku. W piątek uczestnicy rajdu zmagać się będą z „oesami” w Pstrągowej (15,60 km) i Lubeni (17,45 km) oraz w samym centrum Rzeszowa (2,00 km), gdzie wieczorem odbędzie się widowiskowy odcinek super specjalny. W sobotę 8 sierpnia rywalizacja przeniesie się do Zawadki (18,53 km) i Zagorzyc (14,22 km), a meta tradycyjnie na rzeszowskim Rynku.

Rajd Rzeszowski, to po Rajdzie Polski, zaliczanym do Rajdowych Mistrzostw Europy (FIA ERC), druga największa impreza w kraju. Tegoroczna edycja będzie rundą Mistrzostw Strefy Europy Centralnej oraz Mistrzostw Polski, zarówno tych dla współczesnych rajdówek, jak i samochodów retro sprzed lat.

Jak informują organizatorzy MARMA 29. Rajd Rzeszowski odbędzie się przy bezwarunkowym spełnieniu obowiązujących rygorów sanitarnych i epidemiologicznych. Bieżące informacje znajdą Państwo na stronie internetowej www.rajd.rzeszow.pl

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Etykiety

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj