Medale za 29. tytuł mistrzyń Polski dla tarnobrzeskich tenisistek stołowych
fot. B.Wisz

Tenisistki stołowe Enea Siarki Tarnobrzeg otrzymały dziś złote medale za 29 tytuł mistrzyń Polski. Uroczysta dekoracja z udziałem prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego Dariusza Szumachera miała miejsce w jednym z tarnobrzeskich hoteli. Szef PZTS podkreślił ewenement sukcesów jakie stały się przez lata udziałem drużyny prowadzonej przez Zbigniewa Nęcka

Trener KTS Enea Siarki Zbigniew Nęcek zwrócił uwagę na wysoki poziom jaki drużyna prezentuje w europejskiej Lidze Mistrzyń:

Jak dodał Zbigniew Nęcek; jednym z priorytetów jest także dalszy rozwój Tarnobrzeskiego Centrum Tenisa Stołowego przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, które już teraz na treningi przyciąga regularnie kilkuset mieszkańców miasta.

Cieszymy się także z tego , że nasza dyscyplina wraca do normalności i wiele z nas już trenuje ; dodała kapitan Enea Siarki Tarnobrzeg Kinga Stefańska :

Z uwagi na pandemię w uroczystej dekoracji wzięły udział tylko dwie zawodniczki - poza Kingą Stefańską , również Agata Zakrzewska. Jeśli sytuacja na to pozwoli uroczyste świętowanie tytułu mistrzyń Polski razem z kibicami ma się odbyć na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu - jesienią; prawdopodobnie przed pierwszym meczem nowego sezonu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj