W związku z pandemią koronawirusa, zarząd FKS Stali Mielec poinformował, że mecze Fortuna 1 Ligi -  począwszy od najbliższej - 23. kolejki, będą odbywać się bez udziału publiczności, gości VIP oraz przedstawicieli mediów. Jak na razie nie ma jeszcze ostatecznej decyzji co do wtorkowego spotkania 1/4 finału Pucharu Polski.

Jutro odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu PZPN, na którym zapadną decyzje dotyczące wszystkich rozgrywek szczebla centralnego, czyli  Totolotek Pucharu Polski, Ekstraklasy, 1, 2 i 3. Ligi, a także rozgrywek młodzieżowych.

Także dziś zarząd Stali Stalowa Wola zadecydował, że sobotnie spotkanie przeciwko Olimpii Elbląg zostanie rozegrane o godzinie 15, a nie jak zakładano o 18 i również zabraknie na nim publiczności.

Podobnie sytuacja ma się z meczami z udziałem Stali Rzeszów i Apklan Resovii.

Również Polski Związek Motorowy, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Sportu, zwrócił się do wszystkich organizatorów wydarzeń w zakresie działalności PZM z rekomendacją zawieszenia przeprowadzania zawodów, imprez oraz szkoleń do kwietnia br.

Nie odbędą się m.in. zaplanowane w tym miesiącu towarzyskie mecze Wilków Krosno z Wybrzeżem Gdańsk oraz Unią Tarnów. Mogą natomiast odbywać się treningi w ramach przygotowań do sezonu. Wiele wskazuje jednak na to, że planowany na pierwszy weekend kwietnia start ligi, może się opóźnić. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj