Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił w Rzeszowie szczegóły turnieju UEFA Development U-16. Mecze rozgrywane będą w dniach 30 marca – 5 kwietnia w Stalowej Woli i Tarnobrzegu, w turnieju wystąpią reprezentacje Wenezueli, Iranu, Islandii i Polski.

Na spotkaniu w Hotelu Rzeszów prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba wręczył stroje sportowe ufundowane przez Podkarpacki ZPN dla nowych klubów w regionie.  

Trener podkarpackiej kadry Regions Dariusz Jęczkowski podsumował trzecie miejsce na zakończonym w Bydgoszczy finałowym turnieju UEFA Regions Cup: "Uważamy, że byliśmy najlepszym zespołem tego turnieju. Zabrakło nam trochę szczęścia w dwóch spotkaniach. Nieuznana bramka w 88 minucie, gdzie zwycięstwo daje nam złoty medal, natomiast remis, czy przegrana daje nam tylko trzecie miejsce, więc postawiliśmy wszystko na jedną kartę. W ostatniej minucie wysłaliśmy już nawet bramkarza na stały fragment gry. Szkoda, bo uważamy, że naprawdę w przebiegu całego turnieju wyglądaliśmy naprawdę jako zespół bardzo dobrze"

Regions Cup to mistrzostwa Polski amatorów czyli reprezentacji złożonych z zawodników, którzy nigdy nie byli związani zawodowymi kontraktami.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Etykiety

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj