Możdżonek opuszcza Asseco Resovię
fot. Archiwum

Marcin Możdżonek nie będzie już dłużej występował w Asseco Resovii. Były kapitan zespołu od dłuższego czasu zmaga się kontuzją, w związku z tym klub i zawodnik postanowili rozwiązać obowiązujący kontrakt za porozumieniem stron.

Marcin Możdżonek w Plus Lidze wystąpił w 366 meczach, zdobył łącznie 2267 punktów. Grał w AZS-ie Olsztyn, Skrze Bełchatów, ZAKSIE Kędzierzyn Koźle, Halkbanku Ankara, Cuprum Lubin, a od 2016 roku w Asseco Resovii. Na swoim koncie ma wiele tytułów Mistrza Polski , Puchary Polski, a także sukcesy z kadrą narodową, z którą zdobył m.in. Mistrzostwo Świata.  

Resovia po 20 kolejkach obecnego sezonu zajmuje dopiero 12-te miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Gorsze na tym etapie rozgrywek są tylko AZS Olsztyn oraz zamykająca tabelę – Visła Bydgoszcz.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Etykiety

2 komentarzy

  • Observator 18 Lut, 2020

    Niestety takie są losy nawet zasłużonych sportowców, w tym siatkarzy. Jest zdrowie i forma to entuzjazm i brawa, brak zdrowia to zmiana podejścia i nawet zapomnienie.

  • Jacek 17 Lut, 2020

    Pan Możdżonek to symbol porażek Resovii. Od czasu jak się zjawił w Rzeszowie to z sezonu na sezon coraz gorzej Dobrze że już dość

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj