Enea wesprze młodzieżową piłkę ręczną
Fot. R.Pytka

Mielcu podpisano nową umowę sponsorską dotyczącą organizacji Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup 2020.
Podpisując umowę w imieniu Klubu SPR Stal Mielec Prezes zarządu Roman Kowalik stwierdził, że dzięki temu obejmie sie poopularyzacją piłki ręcznej kolejne grupy młodzieży. To nie tylko zachęta do profesjonalnego uprawiania sportu w przyszłości ale przede wszystkim propagowanie zdrowego stylu życia i podnoszenie sprawności fizycznej wśród młodzieży.
Z kolei Lech Żak prezes zarządu Enea Połaniec S.A. nie krył zadowolenia z efektów poprzednich edycji tej imprezy i potwierdził wolę kontunuowania finansowego wsparcia przedsięwzięcia. Zaznaczył, że oprócz wymienionych wcześniej efektów daje możliwość nauki współpracy zespołowej, zarówno na parkiecie jak i w życiu.
Obecny na konferencji Tomasz Poręba - Poseł do Parlamentu Europejskiego podkreślił, że Enea to sponsor, który wspiera wiele dyscyplin i klubów na Podkarpackiu i dlatego tym bardziej należy podkreślić rolę tej firmy w rozwoju sportu zarówno profesjonalnego jak i tego, kóry dopiero w przyszłości może przyneiśc efekty w postaci medali polskich sportowców na róznych imprezach.
Uczestniczący w konferencji Andrzej Kraśnicki - Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego a zarazem szef Związku Piłki Ręcznej w Polsce dając za przykład SPR Stal Mielec zachęcał innych do tego typu promowania szczypiorniaka i podejmowania podobnych inicjatyw.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Etykiety

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj