Planowana na 14 dzień lutego - XVIII gala piłkarska - Podkarpacka NIKE nie odbędzie się.

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej wydał dziś w tej sprawie stosowne oświadczenie. Jak czytamy w nim: „z uwagi na utratę części finansowych środków własnych związku oraz środków otrzymanych od sponsorów na sfinansowanie gal piłkarskich wynikłą z prowadzonej przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny przymusowej restrukturyzacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego (w którym to banku związek posiadał swoje konta) komisja do spraw nagłych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zdecydowała o odwołaniu zaplanowanych spotkań noworocznych oraz Gal Piłkarskich, w tym również Gali Podkarpacka NIKE 2019”.

Decyzję podjęto jak czytamy „mając na uwadze konieczność ograniczenia do minimum wydatków związanych z bieżącą działalnością związku”. W dalszej części oświadczenia opublikowanego na portalu społecznościowym Facebook - Podkarpacki Związek zapewnia, że mimo poniesionej straty płynność związku jest wystarczająca.

Osobom, które wniosły opłaty z tytułu uczestnictwa w Gali Podkarpacka NIKE - związek zwróci środki na konta bankowe z których zostały przelane. Zwrot finansów ma się rozpocząć 3 lutego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Etykiety

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj