Tenisistki stołowe KTS Enea Siarki Tarnobrzeg poznały swojego rywala w 1/4 finału Ligi Mistrzyń. Będzie nim czeski zespół SKST Stavoimpex Hodonin, w barwach którego występuje między innymi Natalia Partyka.

Obrończynie tytułu będą bez wątpienia faworytkami tego dwumeczu. Podopieczne Zbigniewa Nęcka pewnie wygrywały fazę grupową, w której triumfowały w każdym z czterech spotkań. W grupie C za ich plecami znalazły się francuski Metz TT oraz węgierski SH-ITB Budaörsi. Hodonin rywalizował w grupie D i zajął w niej drugie miejsce. Co ciekawe, Hodonin jest ostatnim zespołem, który wygrał mecz z Siarką Tarnobrzeg. Było to w poprzedniej edycji Ligi Mistrzyń, w fazie grupowej. Czeska drużyna zwyciężyła wówczas 3:1. Od tego momentu tarnobrzeżanki wygrały wszystkie klubowe mecze zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Zwycięzca starcia Enea Siarka - Hodonin w półfinale zagra ze zwycięzcą rywalizacji pomiędzy TTC Berlin Eastside, a UCAM Cartagena. Pozostałe dwie pary 1/4 finału tworzą TT Saint Quentinois (Francja) - Girbau-Vic TT (Hiszpania) oraz Metz TT (Francja) - Linz AG Froschberg (Austria).

Pierwsze mecze 1/4 finału odbędą się 10-12. stycznia 2020 roku, rewanże 14-16. lutego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj