Znany już jest plan przygotowań CWKS Resovii do rundy wiosennej drugiej ligi. Trener Szymon Grabowski nie zamierza oszczędzać swoich piłkarzy, przed którymi sporo grania. Resovia do treningów wróci już 7 stycznia. Sześć dni później, drużyna wyruszy na pięciodniowe zgrupowanie do Sanoka, które zwieńczy sparing z pierwszoligową Puszczą Niepołomice.

Różnorodność rywali zapewne odgrywa tu szczególną rolę, bowiem Pasiaki będą chciały powalczyć wiosną o awans do Fortuna 1 ligi. Stąd też drużyny z tego szczebla. Ponadto na rozkładzie rzeszowian znalazły się drużyny z drugiej oraz trzeciej ligi.

Na 25 stycznia – zaplanowano sparing z Motorem Lublin i dalej: z Górnikiem Łęczna, Stalą Mielec, Wisłoką Dębica, Wigrami Suwałki, Sandecją Nowy Sącz, Siarką Tarnobrzeg i ostatni sparing 22 lutego ze Stalą Stalową Wola. Pierwszy mecz rundy rewanżowej Resovia rozegra u siebie pomiędzy 29 lutego, a 1 marca z Gryfem Wejherowo.

Tymczasem piłkarze Stali Rzeszów - Michał Nawrot i Adrian Ligienza dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.  Obaj zawodnicy nie zachwycili swoją formą w rundzie jesiennej drugiej ligi. Zarówno Ligienza jak i Nawrot do Stali przyszli z Podhala Nowy Targ. Z kolei Janusz Niedźwiedź – opiekun Stali, odbędzie staż w greckim PANAITOLIKOS AGRINIO. Zespół ten  występuje w tamtejszej ekstraklasie, gdzie aktualnie zajmuje dziewiąte miejsce. Staż potrwa od 14 do 22 grudnia.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj