W meczu 7 kolejni rozgrywek o mistrzostwo Polski kobiet w tenisie stołowym KTS Enea Siarka Tarnobrzeg pewnie pokonała na wyjeździe Bronowiankę Kraków 3:0. Każda z naszych zawodniczek wygrała swoje pojedynki a kolejno uczyniły to: Li Qian która pokonała Rui Xuan Goi 3:0. Han Ying także 3:0 wygrała z Dominiką Wołowiec. W ostatnim meczu Agata Zakrzewska wygrała z Karoliną Pęk. Po tej wygranej Enea Siarka umocniła się na pierwszym miejscu w tabeli. Za tydzień we własnej hali podopieczne trenera Zbigniewa Ncka zmierzą się z ATS east rent Białystok.

Tenisiści stołowi AZS FIBRAIN POLITECHNIKI RZESZÓW, pokonali w niedzielnym meczu wyjazdowym 8 kolejki Superligi, lidera KS rozgrywek - Dekorglass Działdowo 3-1. Niekwestionowanym bohaterem okazał się Pang Yew En Koen, który wygrał oba pojedynki indywidualnie z liderami drużyny z Działdowa. Cenny punkt dołożył Piotr Chodorski. Było to piąte zwycięstwo rzeszowskiej drużyny w tym sezonie.

W innym niedzielnym meczu PKS Kolping FRAC Jarosław pokonał UKS Dojlidy Białystok 3:0 i awansował na pozycję wicelidera tabeli. AZS jest szósty.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Etykiety

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj