Asseco Resovia oficjalnie zaprezentowała zawodników
fot. Piotr Socha

Za nami oficjalna prezentacja siatkarskiej Asseco Resovii, która już w niedzielę rozpoczyna kolejny sezon Plus Ligi. Drużyna została mocno przebudowana. W tym roku w ekipie Resovii zobaczymy aż 9 nowych zawodników. Nowy jest także sztab szkoleniowy z pierwszym trenerem Piotrem Guszką.

Asseco Resovia zainauguruje sezon w niedzielę o 14:45. W meczu wyjazdowym zmierzy się z GKS-em Katowice. Właśnie w tym klubie pracował obecny szkoleniowiec Asseco Resovii, a grali tam Bartosz Mariański, Bartłomiej Krulicki i Marcin Komenda - nowi siatkarze rzeszowskiego klubu.

To spotkanie będziemy transmitować na antenie Radia Rzeszów. Pierwszy pojedynek na Podpromiu Resovia stoczy w środę 30 października o 17:30 .Przeciwnikiem będzie Ślepsk Suwałki, zespół prowadzony przez Andrzeja Kowala - byłego trenera rzeszowskiej drużyny.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2 komentarzy

  • uważny 26 Paź, 2019

    Właśnie w tym klubie pracował obecny szkoleniowiec Asseco Resovii, a grali tam Bartosz Mariański, Bartłomiej Krulicki i Marcin Komenda - nowi siatkarze rzeszowskiego klubu. A TOMAS ROUSSEAUX to nie zawodnik który grał w poprzednim roku W GKS KATOWICE !!!!!!!

  • Observator 23 Paź, 2019

    Dla odnowionej Asseco Resovii udanego sezonu siatkarskiego 2019/2020 i tym razem miejsca na podium na koniec Plus Ligi

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj