Siatkarki Developresu przygotowują się do sezonu
fot. B. Wisz

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. W zajęciach pod kierunkiem nowego trenera Stephana Antigi wzięlo udział 9 z 14 zawodniczek. Brakowało : Agaty Zaroślińskiej Król, Kamili Witkowskiej i Zuzanny Efimienko – Młotkowskiej przebywających na zgrupowaniu kadry narodowej przed mistrzostwami Europy. Obowiązki reprezentacyjne mają obecnie także Serbka Jelena Blagojević i Portrykanka Natalia Valentin-Anderson. Trener Stephan Antiga:

W inauguracyjnym treningu uczestniczyły m.in. nowo pozyskane : atakująca Tamara Gałucha, środkowa Gabriela Polanska, rozgrywająca Anna Kamczar, przyjmujące Magdalena Grabka i Amerykanka Ali Frantti oraz libero Aleksanda Krzos i Daria Przybyła.

Jak dodaje francuski szkoleniowiec obciążenia treningowe będą stopniowo zwiększane :

Inauguracja Ligi Siatkówki Kobiet 12 października. Developres podejmie Legionovię. A siatkarskie mistrzostwa Europy kobiet odbędą się w dniach od 23 sierpnia do 9 września.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

3 komentarzy

  • Observator 21 Sie, 2019

    Oczywiście Katarzyna Zaroślińska- Król. Powołana przez trenera J. Nawrockiego do ścisłej kadry Polski na ME- grupa finałowa w Łodzi jako druga atakująca w drużynie.

  • Grzesiek 20 Sie, 2019

    No co nie może sie redaktor pomylić. ten się nie myli co nic nie robi A ty jak nigdy się nie pomyliłes to pierwszy rzuć we mnie klawiaturą

  • Arx 20 Sie, 2019

    NIE MA takiej siatkarki jak Agata Zaroślińska-Król. Co za pseudo dziennikarzyna to pisał. Po prostu ręce opadają.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj