Relacje z Rajdu Rzeszowskiego na naszej antenie
fot. archiwum

Początek sierpnia to tradycyjny termin rozgrywania Rajdu Rzeszowskiego. Rywalizacja rozpocznie się już w najbliższy czwartek - najpierw uczestnicy sprawdzą się na odcinku testowym 'Babica', a o 19:00 przewidziano ceremonię startu przy rzeszowskim centrum handlowym Millenium Hall.

Prawdziwe ściganie rozpocznie się jednak w piątek. Rywalizację, podzieloną na dwa etapy, przewidziano na jedenastu odcinkach specjalnych, o łącznej długości ponad 177 kilometrów. Obok dobrze znanych kibicom i zawodnikom odcinków specjalnych Lubenia, Pstrągowa, Zagorzyce czy Wysoka pojawią się też nowości w postaci OS Wojaszówka, w powiecie krośnieńskim i sobotniej widowiskowej próby w samym centrum Rzeszowa, rozgrywanej w tym samym miejscu co przed dwoma laty, ale o innej porze dnia i w zupełnie nowej odsłonie. Ceremonię mety przewidziano w sobotę o 15.30 na rzeszowskim Rynku.

Kolejny raz w rajdzie pojawi się załoga Hoffman / Barłoga. Będą rywalizować w cyklu Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie FIA2. Tym razem oprócz dotychczasowych partnerów zawodnicy czarnego Saaba będą jechać w barwach Gminy Boguchwała.

Uczestników rajdowych zmagań będzie można spotkać także w Parku Serwisowym, który od czwartku do soboty znajdować się będzie w centrum Rzeszowa, na parkingach przy hali sportowej Podpromie. A na naszej antenie tradycyjnie jak co roku przygotowujemy dla Państwa specjalne studio serwisowe rajdu. Cogodzinne relacje już w piątek od 11.05.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Etykiety

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj