Drużyny ze Słowacji i Hiszpanii zagrają z pierwszoligową Stalą Mielec podczas sobotniego Turnieju 80-lecia biało-niebieskich. Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim w Mielcu.
Sekcja piłkarska Stali Mielec powstała w 1939 roku, jako pierwsza z istniejącego wiele lat Fabrycznego Klubu Sportowego Stal, który święcił sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych.
W sobotni wieczór mielczanie podejmą FK Poprad – czołowy zespół drugiego poziomu rozgrywkowego Słowacji oraz reprezentację AFE – (Związek Zawodowy Piłkarzy Profesjonalnych) z Hiszpanii. Spotkania będą trwać po 45 minut.
Jako pierwsi na boisko wyjdą Słowacy i Hiszpanie, później z tymi drużynami zagra ekipa dowodzona przez trenera Artura Skowronka.
Wstęp na Turniej kosztował będzie symboliczne 5 złotych, dla kibiców zostaną przygotowane sektory od strony ulicy Kusocińskiego.
Przed turniejem – na błoniach Stadionu Miejskiego – odbędzie się 3. Memoriał Charytatywny „5. Chłopaków ze Stali. Jego organizatorem jest Krystian Pydych, wydarzenie ma upamiętnić piłkarzy, którzy zginęli w wypadku drogowym w Weryni wiosną 2016 roku. Pierwszy gwizdek o 14:15. Finał o 16:00.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 90 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj