Zbigniew Nęcek uhonorowany przez władze Podkarpacia
fot. B.Wisz

Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl przyjął dziś w urzędzie trenera Zbigniewa Nęcka, szkoleniowca tenisistek stołowych KTS Enea Siarki Tarnobrzeg, które kilkanaście dni temu po raz pierwszy w historii klubu wygrały prestiżowe rozgrywki europejskiej Ligi Mistrzyń.

Marszałek Ortyl podkreślając znaczenie tego wyjątkowego sukcesu docenił rolę promocji województwa poprzez występy tarnobrzeskiej drużyny na arenie międzynarodowej:

Trener Zbigniew Nęcek zaznaczył, że jego zespół przystępował do finałowych zmagań z chorwacką drużyną Dr Casl Zagrzeb bez większych szans na triumf, a mimo to potrafił odnieść spektakularny sukces:

Wicemarszałek województwa Ewa Draus podkreślała wyjątkowy wymiar tego drużynowego sukcesu tarnobrzeskich tenisistek stołowych:

Osiągnięty sukces podnosi wskaźniki promocyjne dla naszego województwa dlatego zamierzamy zwiększyć poziom wsparcia dla klubu dodał marszałek Ortyl:

Trener Zbigniew Nęcek zaznaczył, że jego podopieczne już teraz przygotowują się do Igrzysk Europejskich w Mińsku, gdzie rozpoczną zmagania od 22 czerwca. Między innymi Li Qian i Kinga Stefańska trenują aktualnie w Chinach. Na ten moment trudno mówić jaki będzie kształt zespołu w przyszłym sezonie - wyjaśnił trener Nęcek:

W dwóch finałowych spotkaniach Ligi MIstrzyń z chorwackim zespołem Enea Siarka Tarnobrzeg wygrała dwukrotnie po 3 : 2.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 113 razy

1 komentarz

  • Observator 22 Maj, 2019

    Gratulacje i podziękowania dla Wielkiego Trenera tenisa Zbigniewa Nęcka i jego mistrzowskich tenisistek z Tarnobrzega. Dobrze, że myśli się o wsparciu finansowym klubu ze strony władz.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj