Jeźdźcy walczyli w stadninie Leśna Wola
Fot. Stadnina Koni Leśna Wola

Od piątku, do niedzielnego popołudnia na Hipodromie Stadniny Koni „Leśna Wola” rozgrywały się Ogólnopolskie i Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody.

Było to już drugie tego typu wydarzenie zorganizowane w Głogowie Małopolskim w tym sezonie. Tym razem w zmaganiach wzięło udział 70 zawodników na 100 koniach. Jak zwykle nie zabrakło zdrowej sportowej rywalizacji, pięknych wierzchowców i wymagających parkurów.

Najbardziej widowiskowy niedzielny konkurs Grand Prix o puchar firmy Developres zakończył się zwycięstwem Krzysztofa Leśniaka na koniu Stakkatol 7 z WLKS Krakus Swoszowice. Podium uzupełnił kolega klubowy Krzyśka - Jarosław Koziarowski na Fred - Flinstone oraz Sławomir Uchwat na Q7 z JKS Pogórze.

Pierwsze miejsce w Finale Średniej Rundy zdobył Grzegorz Nowak z KJK Zatoka dosiadający konia Sam. Tuż za nim uplasował się reprezentant gospodarzy Michał Kaźmierczak na Coronado Blue NF, trzecia była Maria Suwalska na Ferro z WLKS Krakus Swoszowice.


Finał Małej Rundy zwyciężył Krzysztof Leśniak na Capital Bej, drugi był Zbigniew Kostrzewski na Cathaleya Hippica reprezentujący Klub Sportowy Stadnina Koni Krzywopłoty a trzecia Aniela Kilian na A’contendra AZ z WLKS Krakus.

Sezon jeździecki  trwa dalej, a organizatorzy już dzisiaj zapraszają do Leśnej Woli  5 lipca na kolejne Ogólnopolskie i Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 92 razy
Etykiety

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj