Koszykarze Miasta Szkła Krosno nie przywiozą ze Stargardu tak potrzebnych punktów do utrzymania się w Energa Basket Lidze. Rywal prowadzany przez byłego trenera „szklanego teamu” - Konrada Piechuckiego okazał się lepszy wygrywając 90:78. O porażce zadecydowała ostatnia kwarta przegrana aż 10:28.

Teraz w tabeli Miasto Szkła jest przedostanie, ale ostatni w tabeli zespół Spójni Stargard ma tyle samo punktów. Zapowiada się więc ostra walka o utrzymanie. Przed krośnianami jeszcze siedem spotkań, z czego trzy rozegra na własnym parkiecie. Z ekstraklasy spadnie jedna drużyna.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

3 komentarzy

  • Janusz z Miami 22 Mar, 2019

    Nie przesadzajmy z tym Leśniakiem jego warsztat wiedzy też był ograniczony ino żużel i żużel reszta leżała choć potem jak pokochał hokej to się trochę na tym znał ale generalnie był zarozumiały. Mati jest sympatyczny i nie jest taki zły wyrabia się z każdą audycją i meczem. Będzie dobrze

  • Arx 22 Mar, 2019

    Zgadzam się z kolegą Krośniakiem. Marczydło bardzo słabo zna się na sporcie. Jak byśmy go wzięli w obroty to szybko wyszłaby jego niekompetencja. Jest najsłabszym elementem redakcji sportowej. Serwisy w jego wykonaniu to jest takie aktorzenie w najgorszym wydaniu. Nazwiska sportowców i nazwy miejscowości są tak przekręcane, że ręce opadają. Te, które są niemieckie bądź w innym języku to czyta z automatu po angielsku, co koszmarnie brzmi. Przykład - austriackie miasto Seefeld, w którym niedawno odbywały się MŚ w narciarstwie klasycznym, poprawnie wymawia się po niemiecku, a gość je niesamowicie przekręcił po angielsku. Dobrze by było żeby trochę "liznął" też innych języków. Wiem ze źródeł wewnątrz radiowych, że rozgłośnia po odejściu Leśniaka pilnie potrzebowała kogoś na jego miejsce, a że ten się nawinął i miał dobry głos to go wzięli. Głos to jedno, a wiedza to drugie i te dwa czynniki powinny iść w parze, a tak nie jest. Osoba, która go przyjęła do radia właśnie ze względu na ten głos, także ponosi odpowiedzialność za ten stan rzeczy, a my słuchacze musimy się męczyć z tym typem i zgrzytać zębami na jego kolejne wpadki, których jest sporo.

  • Krośniak 21 Mar, 2019

    Co za imbecyl dyletant pisał ten artykuł - Do końca rundy zasadniczej jeszcze czeka Krosno 7 meczów z czego trzy zagra u siebie !!!! Polecam plk.pl kto pisze te informacje co druga z babolami DRAMAT PANIE MARCZYDŁO

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj