Radio BiwakCK Reporterzy

Jak co lato wraz z początkiem wakacji na szlak wyruszył Radio Biwak.

W tym roku odwiedzimy dla was ciekawe miejsca, nie tylko w naszym regionalne. Będzie to podróż po dawnej CK Monarchii. Od Adriatyku po Karpaty przez Wiedeń, Pragę, Budapeszt i Lwów. Będzie o historii i współczesności. O tym co nas łączy a co dzieli. Nie zapomnimy jednak i o Podkarpaciu. Nie zabraknie Bieszczad, Beskidu Niskiego, Roztocza, ciekawe regionalne imprezy nie umkną naszej uwagi.

Czekamy na was codziennie od 9:00 do 12:00. Bierzcie udział w konkursach, wygrywajcie nasze biwakowe nagrody i wycieczki na Bałkany. Śledźcie nas na FB i Instagramie (radiorzeszow). Spotykajcie na szlaku.

 

Sponsorzy:

rol pla

Finał Radia Biwak 2017

Tegoroczna audycja Radio Biwak przebiegała pod znakiem śladów, wspomnień i pamiątek po CK Monarchii w naszym regionie, ale i poza granicami Polski. Odwiedziliśmy wiele niezwykłych, nieraz zapomnianych, ale przez to jeszcze bardziej ciekawych i intrygujących miejsc. Po ponad dwóch miesiącach wspólnych podróży chcemy zaprosić Państwa na koncert finałowy Biwaka z Polskim Radiem Rzeszów.

Miejsce nie jest przypadkowe. Przemyśl to miasto chyba najczęściej kojarzone z czasami Monarchii Austro-Węgierskiej w naszym województwie. To tam także, na rynku znajdziemy pomnik najdzielniejszego wojaka CK armii - Wojaka Szwejka.
Imprezę kończącą nasze wakacyjne wojaże rozpoczniemy od godziny 9 - specjalnym wydaniem Radia Biwak z przemyskiego Rynku, po nim zapraszamy na plenerowe wydanie listy Dino Top, które poprowadzą tradycyjnie: Jerzy Szlachta i Andrzej Klee. Następnie zaprosimy Państwa na koncerty artystów polskiej sceny muzycznej.

Sponsorem głównym koncertu jest polska, rodzinna firma Roleski.

Program koncertów Finału Radia Biwak

  • 17:00 - Start
  • 17:15 - Kuba Prachowski i Sabina Kurek - Delikat
  • 18:00 - CK Port Przemyśl
  • 19:00 - Cztery Kilo Obywatela
  • 19:45 - Stashka
  • 21:00 - Patrycja Markowska

Finał Radia Biwak - 2.09.2017 - rynek w Przemyślu
Serdecznie zapraszamy

1 komentarz

  • Michał Michał 08 Lip, 2017

    Wszystko fajnie tylko te przerwy na reklamy i wymienianie sponsorów dobijają. Muszę radio przełączać lub dźwięk wyłączać.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj