Wyczekiwany debiut płytowy Dermota Kennedy’ego nosi tytuł „Without Fear” i ukazał się 27 września 2019. Pierwszym singlem promującym dzieło jest „Outnumbered”. Artysta mówi o utworze: „Outnumbered” to próba pocieszenia każdego, kto czuje się przytłoczony różnymi sprawami. Przypomnienie, że piękno można odnaleźć w nawet najbardziej mrocznych czasach. Mam nadzieję, że będę mógł w jakimkolwiek stopniu ulżyć tym, którzy przechodzą ciężkie chwile. Warto przypominać sobie, że prędzej czy później sytuacja poprawi się, a to, co złe, będzie już tylko wspomnieniem z przeszłości.

Niedawno Dermot Kennedy pojawił się w programach „The Late Show with Stephen Colbert” oraz „The Ellen Show”, gdzie zachwycił wykonaniem swojego wielkiego hitu „Power Over Me”. Artysta zdążył zgromadzić ponad 600 mln streamów na całym świecie, a w samym Spotify cieszy się liczbą ponad 6 mln słuchaczy miesięcznie.

„Mocarny głos” - Evening Standard

„Jego zawsze wyprzedane koncerty bardziej przypominają doświadczenie religijne” - MTV

„Prawdziwa potęga w głosie” - The Line of Best Fit

Dla artysty rok 2019 z pewnością okaże się przełomowy - jego singiel „Power Over Me” pnie się na szczyt list przebojów w wielu krajach, również w Polsce - obecnie zajmuje 3. miejsce na liście najczęściej granych piosenek w rozgłośniach radiowych!

Artysta został uwzględniony również na długiej liście prestiżowego plebiscytu BBC Sound of 2019. Dermot Kennedy zajął pierwsze miejsce w plebiscycie NPR na najlepszego nowego artystę, a YouTube Music, MTV oraz Ticketmaster wyróżniły Kennedy’ego jako artystę, którego karierę należy śledzić.

Dermot Kennedy - Power Over Me

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 168 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj