Życie niesie ze sobą wiele skrajności - co świetnie było słychać na poprzednich albumach artystki, "Goddess" i "The Altar". Pomiędzy milowymi wydarzeniami dzieje się jednak bardzo wiele - i taką historię słyszymy na "III". To najbardziej zniuansowane wydawnictwo w dotychczasowej karierze Banks.

Jak mówi sama wokalistka: "Płyta jest odą do podróży, którą przebyłam. Dokumentuje postępy w myśleniu o sobie samej, o akceptacji, umiejętności odpuszczania, wybaczania i zdolności do prawdziwej miłości. Kiedy zorientowałam się, że życie nie jest wyłącznie czarne lub białe, było to dość bolesne. Romantyzm prowadzi do często intensywnych konfrontacji z rzeczywistością, ale w konsekwencji do mądrości, która z kolei może zaowocować głębszą empatią i czystszą miłością. "III" jest zapisem takiego cyklu."

Pierwszym singlem promującym "III" jest utwór "Gimme".

Banks zgromadziła do tej pory 1,2 miliarda streamów, w tym 600 mln w samych Stanach. Po wydaniu debiutanckiego "Goddess" (2014), stała się najczęściej opisywaną artystką na muzycznych blogach. "The Altar" (2016) debiutował w Top 10 w ponad 30 krajach na iTunes. Banks występowała w takich programach jak "Jimmy Kimmel Live!", "Late Night with Seth Meyers" i "Late Show with David Letterman". Jej utwory można było usłyszeć w licznych filmach i serialach.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 152 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj