Backstreet Boys album „DNA”! Dziesiąty studyjny album zawiera utwory napisane przez takich autorów jak Lauv (Charli XCX), Andy Gammer, Stuart Crichton (DNCE) oraz Mike Sabbath (J Balvin).

Zespół wypuścił także nowy singiel „Chances”, napisany przez Ryana Teddera i Shawna Mendesa. Utwór i teledysk dostępne są jest już w serwisach cyfrowych: https://smp.lnk.to/Chances

To nie koniec niespodzianek od Backstreet Boys! Grupa ogłosiła też właśnie nową trasę „DNA World Tour” – największą trasę po największych arenach od 18 lat. W ciągu trzech miesięcy zespół wystąpi w całej Europie i północnej Ameryce. Zagra m.in. w londyńskiej O2 Arena, paryskiej AccorHotels Arena, berlińskiej Mercedes-Benz Arena.

W ramach trasy koncertowej, zespół zagra koncert w Warszawie – 24 czerwca na Torwarze! Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 16 listopada od 15.00 na LiveNation.pl.

Ogłaszając trasę, zespół opublikował zapowiedź, który jednocześnie analizuje DNA zespołu - http://bkstboys.co/DNAWorldTour2019 - pokazując indywidualne cechy każdego z członków grupy, które połączone razem, tworzą legendarny Backstreet Boys.

„Od powstania zespołu 26 lat, przez wszystkie wzloty i upadki naszej kariery, nauczyliśmy się, że nie chodzi o każdego z nas, ale o to, co najlepsze dla całej grupy”, mówi Howie D.

„To jest to, co kocham w tym albumie”, dodaje Kevin. „Udało nam się połączyć nasze inspiracje i style w jedną, spójną całość. Te piosenki świetnie pokazują, zarówno kim jest każdy z nas, jak i kim jesteśmy jako grupa. To nasze DNA. Jesteśmy z niego bardzo dumni”.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 174 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj