Simple Music Team to zespół złożony z przemyskich muzyków od wielu lat działających na lokalnej scenie muzycznej. Grupa powstała w 2015 roku i od tamtej pory jej występy cieszą się niesłabnącym powodzeniem, nie tylko na Podkarpaciu. Do największych osiągnięć zespołu należy udział w kultowej imprezie jaką są Krakowskie Zaduszki Jazzowe, organizowane w 2018 roku już po raz 63.

Simple Music Team ma na swoim koncie debiutancki album "Nasz prywatny blues", w nagraniach którego wzięli udział znakomici, polscy jazzmani Marek Stryszowski i Bernard Maseli. Premiera płyty odbyła się 31.10.2018 r. na scenie Zamku Kazimierzowskiego. W tym roku zespół planuje udział w największych, polskich festiwalach bluesowych.

Oceń ten artykuł
(15 głosów)
Czytany 886 razy

1 komentarz

  • Observator 17 Sty, 2019

    Na płycie Zespołu SMT stanowiącej debiutancki album usłyszeć można wyśmienite bluesowe granie. Członków Zespołu "Simple Music Team" czyt. zwyczajnej muzycznej drużyny z pięknego w dzień i w nocy Przemyśla łączy jak widać zamiłowanie do muzyki szczególnie bluesowej czego owocem jest ta właśnie płyta- płyta tygodnia PR Rz. Brawo dla Zespołu SMT!!!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj