29 czerwca 2018 19:00
29 czerwca o godz. 19:00 w studiu im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów wystąpił Arek Zawiliński. Arek Zawiliński - bluesmen, kowboj, autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami…
Holon - The TOTO Tribute Project
Fot. Marek Kołodziej

Na początku 2014 roku z inicjatywy perkusisty - Seweryna Krzysztonia, pojawił się pomysł, aby zebrać grupę muzyków, która w sposób profesjonalny będzie grała muzykę amerykańskiego zespołu TOTO. Pierwszym z nich był gitarzysta (obecnie wokalista) Maciek Sikora, który wraz z Sewerynem zaczął opracowywać aranżacje utworów. Do grupy dołączył klawiszowiec Damian Krawiec, basista Jerzy Czeluśniak oraz trzy wokalistki: Ewelina Krawiec, Paulina Zięba i Ewelina Oczoś.

Przez rok zespół dopracowywał szczegóły, aby 21 lutego 2015 roku mógł pojawić się w studiu Spaart i zarejestrować swoje interpretacje muzyki TOTO, starając się jak najlepiej oddać klimat amerykańskiego brzmienia.

Obecnie Holon - The TOTO Tribute Project udziela się na podkarpackiej scenie muzycznej grając materiał w wersji akustycznej i elektrycznej.

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Czytany 680 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj