12 października 2018 19:00
 12 października o godzinie 19:00 w studiu koncertowym Polskiego Radia Rzeszów wystąpił zespół Trancepesilum. Zespół Trancepesilum powstał w 2013 roku w Rzeszowie. Wykonujemy muzykę, którą określamy jako trance-fusion. Początkowo działaliśmy w…
Holon - The TOTO Tribute Project
Fot. Marek Kołodziej

Na początku 2014 roku z inicjatywy perkusisty - Seweryna Krzysztonia, pojawił się pomysł, aby zebrać grupę muzyków, która w sposób profesjonalny będzie grała muzykę amerykańskiego zespołu TOTO. Pierwszym z nich był gitarzysta (obecnie wokalista) Maciek Sikora, który wraz z Sewerynem zaczął opracowywać aranżacje utworów. Do grupy dołączył klawiszowiec Damian Krawiec, basista Jerzy Czeluśniak oraz trzy wokalistki: Ewelina Krawiec, Paulina Zięba i Ewelina Oczoś.

Przez rok zespół dopracowywał szczegóły, aby 21 lutego 2015 roku mógł pojawić się w studiu Spaart i zarejestrować swoje interpretacje muzyki TOTO, starając się jak najlepiej oddać klimat amerykańskiego brzmienia.

Obecnie Holon - The TOTO Tribute Project udziela się na podkarpackiej scenie muzycznej grając materiał w wersji akustycznej i elektrycznej.

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Czytany 772 razy

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj