05 lipca 2019 19:00
Simple Music Team to zespół złożony z przemyskich muzyków od wielu lat działających na lokalnej scenie muzycznej. Grupa powstała w 2015 roku i od tamtej pory jej występy cieszą się…
Monika Lewczuk
fot. Marek Kołoodziej

Monika Lewczuk - jeden z najbardziej spektakularnych debiutów 2016 roku! Artystka ma na swoim koncie debiutancką płytę #1, z której pochodzą hity "#TAM, TAM", "Zabiorę Cię Stąd" oraz najnowszy "Ty i ja" - każdy z nich ma kilka milionów wyświetlań na YouTube, oraz duet z międzynarodową gwiazda latinpopu Alvaro Soler.

Artystka nie tylko śpiewa, ale również sama komponuje i pisze teksty piosenek. Jej inspiracje muzyczne nie ograniczają się do jednego nurtu. Odkopywanie zapomnianych brzmień i łączenie ich z nowoczesną formą tworzą nową jakość, którą usłyszymy w piosenkach Moniki.

Jest debiutancki singiel #TAM TAM otrzymał wyróżnienie Złotej Płyty.

Teledyski Moniki mają prawie 20 milionów wyświetleń na YouTube - liczba ta wciąż rośnie! Każdy z jej singli był w pierwszej trójce najczęściej granych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych.

Monika Lewczuk wystąpiła na tegorocznej gali Eska Music Awards, gdzie nominowana była w kategorii "Najlepszy radiowy debiut roku 2016".

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Czytany 1678 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj