14 lutego 2020 19:00
14 lutego 2020 roku  w studiu koncertowym Polskiego Radia Rzeszów odbył się koncert „A JEŻELI MNIE POKOCHASZ” w wykonaniu Artystów Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek z towarzyszeniem…
Kamila Malik
fot. Marek Kołodziej

17 marca w studiu koncertowym im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów wystąpiła Kamila Malik.

Kamila Malik jest klasycznie wyszkoloną skrzypaczką łamiącą wszelkie standardy. Z łatwością adaptuje wiedzę i umiejętności zdobyte przez lata szkolenia do współczesnych trendów w muzyce rozrywkowej. Na skrzypcach gra od szóstego roku życia. Bez problemu łączy obowiązki rodzinne z zawodowymi, osiągnąwszy w życiu prywatnym wszystko, o czym od zawsze marzyła - bycie matką dwóch wspaniałych synów. W życiu zawodowym zawsze chciała, aby jej muzyka nie tylko wzbudzała uczucia, ale również sprawiała ludziom prawdziwą przyjemność.

Jej zaangażowanie w muzykę rozrywkową doprowadziło do stworzenia szeregu kompozycji na bazie klasycznych utworów z zakresu muzyki latynoskiej, cygańsko-orientalnej, popowych i rockowych, którym dźwięk skrzypiec dał zupełnie nowe brzmienie. Imprezowe sety koncertów Kamili zawierają zarówno porywające tango, flamenco i mambo, jak i covery muzyki filmowej i popularnych utworów popowych. Całość gwarantuje udaną imprezę i dobrą zabawę.

Kamila aktywnie promuje rozwój duchowy i zdrowy styl życia. Podkreśla nierozłączność swojej kobiecości z siłą charakteru, będąc inspiracją dla młodego pokolenia. Chce, aby jej muzyka zmieniała ludzi i świat na lepsze, aby dodawała życiu energii. Kamila jest prawdziwą indywidualnością muzyczną charakteryzującą się właściwymi tylko dla niej cechami gry skrzypcowej. Wykonywane przez nią utwory nigdy nie są takie same, w każdym zamyka się pewna cząstka niej: jej uczuć, nastroju, emocji. Na scenie przeżywa swojego rodzaju Katharsis.

To jest całe jej życie i jej prawdziwa pasja.

Kamila Malik Hava Nagila LIVE Radio Rzeszów

Kamila Malik Dzwonnik z Notre Dame (cover) LIVE Radio Rzeszów

Kamila Malik Maska Zorro ( cover) LIVE Radio Rzeszów

Kamila Malik Sway ( cover ) LIVE Radio Rzeszów

Kamila Malik Irish LIVE Radio Rzeszów

Kamila Malik Taniec Eleny ( cover ) LIVE Radio Rzeszów

Kamila Malik Hava Nagila BIS LIVE Radio Rzeszów

Kamila Malik Dzieci Wydane BIS LIVE Radio Rzeszów

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Czytany 1996 razy
Więcej w tej kategorii: « Daria Zawiałow GOLDEN LIFE »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj