16 lutego 2018 19:00
JAN GAŁACH BAND to zespół ze Ślaska, który stał się objawieniem polskiej sceny bluesowej, ale nie tylko, bo równie umiejętnie odnajduje się w takich gatunkach jak: rock, country, fusion czy…
Cheap Tobacco
Fot. Marek Kołodziej

Jeden z najpopularniejszych zespołów nowej fali polskiego blues-rocka! W ciągu 6 lat aktywności scenicznej zespół zagrał ponad 350 koncertów oraz wystąpił na najważniejszych festiwalach muzyki około-bluesowej i rockowej zarówno w kraju jak i za granicą m. in. Rawa Blues, Suwałki Blues Festiwal, Jesień z Bluesem w Białymstoku, Bluesroads, Noc w muzeum (Bratysława), Bochum Total (Niemcy), Hard Rock Rising, Solo Życia w Lublinie, Polnisches Institut Wien Fest (Austria), Juwenalia. W ostatnich latach Cheap Tobacco mogliśmy zobaczyć na jednej scenie z takimi zespołami jak: Hey, Łąki Łan, Dżem, Wilki, Ania Rusowicz, Happysad, Muchy, Cree, Organek, Lao Che. Zespół wydał dwa albumy studyjne. EP(2012) oraz LP- PROMISES OF TOMORROW (2015). Oba wydawnictwa można usłyszeć m. in. w Trzecim Programie Polskiego Radia, Antyradiu, Radiu Kraków, Radiu KRK, Radiu Rzeszów oraz w wielu mniejszych rozgłośniach w całym kraju.

skład:
Natalia Kwiatkowska - śpiew, gitara
Robert Kapkowski - gitara
Michał Bigulak - bas
Bartek Kołodziejski - perkusja

Proszę ich zobaczyć bo płyta jest na prawdę świetna i świetnie się jej słucha a na koncertach to wygląda jeszcze lepiej. Piotr Baron (Trzeci Program Polskiego Radia)

Ładnie wymyślony utwór, z przyjemnym nastrojem i ładnie wykonany. Wojciech Mann (Trzeci Program Polskiego Radia)

Cheap Tobacco to jeden z niewielu młodych polskich zespołów, który wie do czego dąży, czego chce i co jest potrzebne aby odnieść sukces. Są młodzi, pełni energii, prawdziwi w tym co robią. Potrafią cudownie bawić się muzyką, równocześnie ciężko pracując na swój sukces. Mam nadzieję, że uda im się osiągnąć to do czego dążą, ponieważ mają ku temu wszelkie predyspozycje. Wojtek Pilichowski (Basista, producent, kompozytor)

Płyta Promises Of Tomorrow” to jest niewątpliwie dowód tego, że muzycy grupy Cheap Tobacco są z nowoczesnością zaprzyjaźnieni i chcą być nowocześni ale też cała ta płyta świadczy o tym,
że jakość jest istotniejsza niż ta nowoczesność. Jan Chojnacki (Trzeci Program Polskiego Radia)

Oceń ten artykuł
(55 głosów)
Czytany 911 razy

Artykuły powiązane

25 komentarzy

 • słuchacz RRz słuchacz RRz 07 Lis, 2017

  Do Daniela, może powinieneś sprawdzać jaki rodzaj muzyki będzie grany na danym koncercie. Jeśli dla ciebie to był słaby koncert, to może nie czujesz blues rocka i powinieneś raczej poszukiwać klimatów około-sławomirowych czy zenkomartyniukowych. Dla mnie był to jeden z najlepszych koncertów Radia Rzeszów.

 • Zośka Zośka 06 Lis, 2017

  Do Daniela. Jeśli tak wyglądają słabe ,półamatorskie koncerty dla dzieciaków to ja bym sobie marzyła oby tylko takie odbywały się w Radiu Rzeszów . Było zacnie , koncert bardzo ciepły w odbiorze , dzieciaki super - dorośli również.

 • Ela Ela 06 Lis, 2017

  Natalia na Premiera!!!

 • Magdalena U Magdalena U 05 Lis, 2017

  Cheap Tobacco - co za jakość!, toż to cała gama wszelakich doznań. Miło patrzeć, jak bawią się muzyką. Wnoszą słoneczny blask w życie innych, szybko można się uzależnić ☺. Głos Natalii jest pełen ekspresji i emocji. Dziękuję Polskiemu Radiu Rzeszów i Panu Wiktorowi prowadzącemu koncert za możliwość uczestnictwa w tak zacnym towarzystwie. Wspólnie spędzony czas dnia dzisiejszego nadaje piękne znaczenie dniom jutrzejszym. Pozdrawiam Magda

 • Iza Iza 05 Lis, 2017

  Natalia pozdrawiam, tak trzymać, jesteście świetni

 • Daniel Daniel 05 Lis, 2017

  Albo te wszystkie lukrowane komentarze pisała jedna osoba, albo byłem na innym koncercie, bo tak słabego występu w Radiu Rzeszów dawno nie było. No chyba że jedynym adresatem były te 3-5 latki w pierwszych rzędach. Repertuar typu A. Wyszkoni w wersji półamatorskiej. Najbardziej zadowoloną osobą była chyba sama wokalistka.

 • Daniel Daniel 05 Lis, 2017

  Albo te wszystkie lukrowane komentarze pisała jedna osoba, albo byłem na innym koncercie, bo tak słabego występu w Radiu Rzeszów dawno nie było. No chyba, że adresatem były te 3-5 latki w pierwszych rzędach. Repertuar półamatorski. Jedyną zadowoloną z siebie osobą była wokalistka. Uprzedzajcie wcześniej, jak robicie koncert dla dzieci.

 • Marcin Marcin 04 Lis, 2017

  wow jestem na zdjęciu z Natalią, jest radość

 • Cheap Fan Cheap Fan 04 Lis, 2017

  zgadzam się z tymi co twierdzą, że Natka jest the best, bo de facto jest

 • Oliwia Oliwia 04 Lis, 2017

  chcę ich zobaczyć jeszcze raz i jeszcze raz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj