16 lutego 2018 19:00
JAN GAŁACH BAND to zespół ze Ślaska, który stał się objawieniem polskiej sceny bluesowej, ale nie tylko, bo równie umiejętnie odnajduje się w takich gatunkach jak: rock, country, fusion czy…
The Frozen Heart
Fot. Marek Kołodziej

The Frozen Heart to młody, polsko-norweski zespół z Oslo, który w ciągu 2 lat istnienia zdobył już ponad 30 000 fanów w serwisie Sound Cloud, gdzie około półtora roku temu zespół wstawił swoje pierwsze utwory.
Niedawno ukazał się ich pierwszy album „Waiting for the Sun”. Można tu odnaleźć wiele różnorodnych smaków, jak romantyczne ballady, elementy przyjemnej muzyki popularnej i lekkiego jazzu, a nawet rytmy latynoskie i energiczne folkowe granie. World Music jest pojęciem najlepiej opisującym ich wszechstronną twórczość – to właśnie wszechstronność i otwarte horyzonty muzyczne są domeną The Frozen Heart.

Mają już za sobą występy na różnych koncertach i festiwalach w Norwegii: Oslo (Oslo Musikkfest), Drammen (Drammen Music Festival), Lillestrøm (Wellbeing Festiwal) oraz w Polsce w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Koszalinie, Lublinie, Łodzi i Wrocławiu (różne koncerty i festiwale).
Każdy ich występ jest unikatowy, pełen przenikających się różnorodnych nastrojów i doznań. Muzyka The Frozen Heart uwalnia w słuchaczach głębokie emocje i otwiera drzwi do najbardziej osobistej podróży w głąb siebie.

Skład:

Andy Shady – vokal, gitara, mandola, saxonet

Magdalena Kverneland – vokal, keyboard

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Czytany 504 razy

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj